TAM YÜZ GERME

AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR?


ÖZLEMİŞ OLDUĞUNUZ GENÇLİĞİNİZE KAVUŞUN!

Gençliği her anlamda yakalamak isteyenler için tam yüz germe uygulaması tavsiye edilir.
Katılacağınız davetlere ve diğer toplumsal ilişkilerinize eski neşenizi yansıtarak ortamın enerjisini yükseltmeye hazırlanın!

Tam yüz gençleştirmede uygulanabilecek işlemler

Yağ enjeksiyonları:

Yüzdeki bazı doku ve hacim kaybına uğramış yerlere, hastanın kendi vücudundan alınan yağ ile dolgu yapılarak, daha genç ve canlı görünmesi sağlanır. Yağ enjeksiyonu ile dolgu işlemi; göz çevresine, orta yüz bölümüne, burun-dudak çizgilerine ve marionette çizgilerine uygulanabilir. Alın germe ve kaş kaldırma

Üst ve alt göz kapakları ameliyatı

Tam yüz germe:

Kulak önünden kulak arkasına, saçlı derinin içerisine gelinerek yüz ve boyun cildi kaldırılır.

Kısa izli yüz:

Çok kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem kısa izli yüz germe ameliyatıdır. Bu operasyonda kulak önünde atılan bir kesi, saçlı deri çizgisini takip eder. İzler saçlı deri içercesine gizlenebilir. Diğer tekniklere göre yapılan bu kesi daha kısa olup, yüzün orta ve alt bölümüne ulaşması daha kolaydır. Bu yöntemle yanak ve çene bölgesinde daha canlı bir görünüm sağlanırken; boyundaki sarkma veya kıvrılmalar daha doğal bir şekilde toparlanabilir.

Tam yüz germe ameliyatlarında süreç nasıldır?

Anestezi:

Genel ya da sedasyon altında, hastanede ameliyathane ortamında
Ameliyat süresi:
3-5 saat (Yapılacak işlemlere göre değişir.)
Hastane kalış:
1 gece
Hasta 48 saat sonra banyo yapabilir
Dikişler 6. gün alınır.
Şişlik ve morluk 7 gün içerisinde büyük oranda iyileşir. Tam iyileşme 20 günü bulur.
Yüz 3. Ayda son şeklini alır.
3 ay güneşten korunulmalıdır.

Tam yüz gençleştirme işlemlerinin yapılması tavsiye edilen yaş nedir?

Tam yüz gençleştirme işlemi 50 yaş üzerindeki, yaşlanma belirtilerinin görüldüğü kişilere yapılması tavsiye edilir.

Tam yüz germe ameliyatlarının sonucu:

Ameliyat sonrasında da yaşlanma süreci devam eder. Hastalarda ilerleyen dönemlerde kırışma ve sarkma bir miktar görülebilir ancak ameliyat öncesi hale dönme durumu olmaz. Ayrıca kullanılan yöntem ve hastanın cilt kalitesine göre kalıcılık değişir. Yüz gerdirme, yüz germe ameliyatları, ameliyatsız yüz germe, endoskopik yüz germe, iple yüz germe, yüz germe estetiği, mini yüz germe, ultrasonik yüz germe, örümcek yüz germe, ultraskin yüz germe veya sıvı yüz germe hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Yüz Germe Uygulamaları

Sıvı yüz germe :

Tüm yüze dolgu uygulayarak ciltte lifting sağlanması ve gençleştirilmesi yöntemidir. Elmacık kemiklerinde belirginleşme, burun ve çene görüntüsünü düzeltme, ve yüzü dolgunlaştırarak kırışık tedavisi yapmak amacıyla kullanılır.

Mini yüz germe :

Daha çok geç hastalara uygulanan bu yöntem tam yüz germe gerektiren durumlarda yetersiz kalabilir. Yüz germe estetiğini ameliyatsız yüz germe cihazları ile de gerçekleştirmek mümkündür. Bu uygulama için bir diğer yöntem askılamadır (iple yüz germe). Bu yöntemlerden biri kişinin isteğine göre seçilebilir