SAĞLIK TURİZMİ

Sağlık Turizmi

Avrupa ülkelerinde yaşayan yerli ve yabancı hastaların sağlık turizmi için tercih ettikleri ülkelerin başında Türkiye gelmektedir. Türkiye’de sağlık standartlarının Avrupa ile aynı seviyede; maliyetlerin ise daha aşağıda olması sağlık turizminde Türkiye’yi ilk tercih sebebi yapmaktadır. Bu konuda ayrıca Türkiye’nin tarihi yapısı ve kültürel dokusu da büyük rol oynamaktadır. Sağlık Turizmi kapsamında yapılan araştırmalara göre ülkemize gelen hastalar, Türkiye’de sağlık teknolojisinin en üst seviyede olması, teşhis ve tedavi kalitesi, hastayla ilgilenilme süresi gibi konularda diğer ülkelere göre çok üst seviyede olması nedeniyle Türkiye’yi tercih etmektedir.

Son yıllarda Estetik Tedavisi için ülkemize gelen yabancı ülkelerin vatandaşları arasında; İngiltere, Almanya, Belçika, Kanada, Hollanda, İtalya, İspanya, Yunanistan, Avusturya, Rusya, Azerbaycan, İran, Irak, Suriye, Amerika Birleşik Devletleri ve Avustralya bulunmaktadır.

TEDAVİYE BAŞLAMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER

•E-mail ya da whatsapp yoluyla resminizi bize ulaştırmanız yeterlidir.
•Resminiz uzman hekimlerimiz tarafından incelenip değerlendirilerek uygun tedavi planı hazırlanır.
•Randevunuz sizin için uygun tarihe ayarlandıktan sonra tedaviye başlanır.

Türkiye’de kaldığım süre boyunca tedavi dışında seyahatimle ilgili yardım edebilir misiniz?

Türkiyede kaldığınız süre içerisinde, istenildiği taktirde kalacak otel seçimi, tedavi süresince randevu trafiğine uygun olacak şekilde, gezilecek görülecek yerlerin seçiminden oluşan gezi programı ve kalacağınız yer ile kliniğimiz arasındaki transferiniz vb gibi konularda yardımcı olabiliriz.

Anlaşmalı Olduğumuz Oteller4 -5 yıldızlı otellerde tercihe göre konaklama veriyoruz.