ORTA YÜZ GERME

AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR?


SİZE GENÇ BİR GÜLÜMSEME YAKIŞIR!

Yaş ilerledikçe çeşitli sebeplerden dolayı yüz kırışıklıkları belirginleşir ve müdahale edilmezse artmaya ve derinleşmeye devam eder.

Bu durum kişilerin psikolojisini ve enerjisini etkiler. Gençlik enerjinizi ve mutluluğunuzu tekrar kazanmayı arzuluyorsunuz. Size de zaten genç bir gülümseme yakışır. Bu durum için orta yüz germe ameliyalarını tercih edebilirsiniz.

Orta yüz germe kimlere yapılır?

Yaş ilerledikçe orta yüz bölgesi basıklaşıp çöker, yanaklar aşağıya doğru sarkar, gözyaşı oluğu deforme olur ve dudak-burun olukları belirginleşip derinleşir. Bu tip hastalara orta yüz gençleştirme işlemi yapılarak daha canlı ve genç bir ifade kazandırılır. Orta yüz gençleştirme (orta yüz gerdirme) ihtiyacı genellikle 35-50 yaş arası kişilerde görülür.Orta yüz germe estetiğini ameliyatsız yüz germe cihazları ile de gerçekleştirmek mümkündür. Bu uygulama için bir diğer yöntem askılamadır (iple yüz germe). Bu yöntemlerden biri kişinin isteğine göre seçilebilir.

Orta yüz gençleştirme uygulamaları nasıl yapılır?

Orta yüz gençleştirme işlemleri, orta yüz bölgesinde gerçekleştirilen birkaç uygulama ile yapılabilmektedir.

Yağ enjeksiyonları:

Yağ enjeksiyonları yüze hem dolgunluk verir hem de içeriğindeki kök hücrelerle kolajeni tetikleyerek cildi canlandırır ve cilde parlaklık kazandırır. Yüzün kaybettiği oval şekli yeniden kazandırır ve doku kaybını giderir. Bu uygulama ile yanak ve elmacık kemikleri belirginleştirilir. Burun, dudak kenarları ve olukları doldurulur. Yağ enjeksiyonları sadece orta yaştaki kişilerde değil, yapısal olarak basık yüzlü genç hastalarda da güzel sonuçlar verir.

Sıvı yüz germe :

Tüm yüze dolgu uygulayarak ciltte lifting sağlanması ve gençleştirilmesi yöntemidir. Elmacık kemiklerinde belirginleşme, burun ve çene görüntüsünü düzeltme, ve yüzü dolgunlaştırarak kırışık tedavisi yapmak amacıyla kullanılır.

Mini yüz germe :

Daha çok geç hastalara uygulanır. Bu yüz germe ameliyatı sarkmaları tedavi etmek ve orta alt bölümlerin görünümünü düzeltmek amacıyla yapılır. Bu operasyonla küçük iz ve çizgi tedavilerinde ayrıca çene altındaki sarkmayı gidermek için kullanılır.Gergin ve doğal görünüm elde edilir.

Alt göz kapağı cerrahisi (alt blefaroplasti):

Bu işlem yanak ile alt kapak orantısının düzeltilmesidir. Bu uygulama ile gözaltında oluşmuş torbalar alınır. Genelde gözaltı cerrahisi ile beraber, orta yüz askılama ve yağ enjeksiyonu da yapılır. Yağ enjeksiyonları sadece orta yaştaki kişilerde değil, yapısal olarak basık yüzlü genç hastalarda da güzel sonuçlar verir. Yüz gerdirme, yüz germe ameliyatları, ameliyatsız yüz germe, endoskopik yüz germe, iple yüz germe, yüz germe estetiği, mini yüz germe, ultrasonik yüz germe, örümcek yüz germe, ultraskin yüz germe veya sıvı yüz germe işlemleriniz ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.