KAŞ KALDIRMA

AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR?


Yaşlanmanın beden üzerindeki etkileri kaçınılmazdır. Yaşla birlikte cilt elastikiyetini kaybetmeye başlar. Yüz başta olmak üzere vücudun farklı yerlerinde kırışıklıklar ve sarkmalar görülür. İlk yaşlanma belirtilerine genellikle kaş ve alın bölgesinde rastlanır. Kaşlardaki ve üst göz kapaklarındaki sarkmalar, zaman geçtikçe gözlerin üstünde toplanabilir ve görüşü zorlaştıracak düzeye ulaşabilir. Yüz ifadesini çok etkileyen kaşların sarkması yorgun, sinirli ya da gergin görünüme de neden olabilir.

Üst yüz gençleştirme uygulamaları; yağ enjeksiyonu, dolgu ve kaş kaldırma işlemleridir.

Ancak kaşlar çok düşükse bazen bu uygulamalar yeterli olmayabilir. Bu tarz durumlarda endoskopik yüz germe operasyonu yapılabilir.

Kaş kaldırma operasyonları, doğal kaş kaldırma yöntemleri, dolguyla kaş kaldırma, endoskopik kaş kaldırma, tek kaş kaldırma, ameliyatsız kaş kaldırma, kaş kaldırma yöntemleri ile ilgili olarak bilgi almak ve kaş kaldırma fiyatları hakkında konsültasyon yapmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kaş kaldırma ve alın germe işlemi nasıl yapılır?

Yaş aldıkça kaş seviyesi aşağı düşen ya da yapısal olarak kaşı düşük hastalara uygulanan bir işlemdir. Üst göz kapaklarındaki düşme, kaş kaldırma işlemine ihtiyaç yaratır. İlk olarak göz kapağı ameliyatı, sonrasında ise kaş kaldırma işlemi ihtiyacı devam etmekteyse bu işlem yapılmalıdır.

Diğer Kaş kaldırma ve alın germe tekniği

Dolgu: Kaşta hafif düşme ve göz kapağı deri yığılması olduğunda, dolgu uygulanarak kaşlar kaldırılabilir.