ALT YÜZ - BOYUN GERME

AKLINIZA TAKILAN BİR ŞEY Mİ VAR?


KENDİNİZ DEĞİL, GENÇ GÖRÜNMEK İÇİN YÜZÜNÜZ GERİLSİN

Gençlik dönemi; herkesin en güzel, en enerjik ve kendini en güçlü hissettiği dönemdir.

Yaş ilerledikçe kaybolan güzellik, kişinin enerjisi düşürür ve kişide özgüven problemine yol açar. Alt yüz ve boyun germe uygulamaları, yüzünüzün gençlik yıllarındaki sıkılığını ve güzelliğini geri getirir.

Alt yüz ve boyun gençleştirme işlemleri kimlere yapılabilir?

Alt yüz ve boyun germe işlemleri çene kenarlarındaki yığılmalar, boyunda sarkma ve yağlanma gözlemlenen hastalara uygulanabilir. Alt yüz ve boyun gençleştirme işlemleri, çoğu zaman yüz gençleştirme işlemlerinin bir parçası olarak yapılır. Tek başına da yapılabilen bir uygulamadır. Bu işlemlerin 40 yaş ve üstü kişilere uygulanması daha uygundur.

Alt yüz ve boyun gençleştirme işlemleri nasıl yapılır?

Yüz ve boyun germe:

Kulak önünden başlayıp, kulak arkasından devam ederek, saçlı derinin içerisine gelinen bir kesi ile yüz ve boyun cildi gerilir.

Kısa izli yüz germe:

Bu işlem, boyun kısmında fazla problem olmayan kişilere uygulanan germe işlemidir. Germe işlemi sırasında, mimik kaslarımızın olduğu deri altındaki SMAS tabakası, hastanın yüz yapısına göre dikişlerle gerilerek yapılır ve yüzün alt kısmı şekillendirilir. Bu işlem, hastanın eski haline geri dönmemesi için yüz germe sonrasında mutlaka yapılmalıdır.

Liposuction:

Boyun ve yüzün alt bölümündeki yağlanma, liposuction ile giderilir. Genellikle yağlanma olan bölgelerden, liposuction yardımı ile yağlar alınır. Deri fazlası çıkarılır ve dikişler kulak arkasına getirilir. Boyunda bulunan dikey bantlar, (hindi boynu görünümü) boyun adalelerinin dikilmesiyle giderilir. Böylece boyun açısı belirginleştirilir. Operasyonda ihtiyaca göre, çeneyi şekillendirmek için çene ucu protezleri ve yağ enjeksiyonları yapılabilir. Dudak kenarlarında bulunan Marionette çizgileri yağ enjeksiyonları ile doldurulabilir.

Boyun askıları:

Elastikiyetini kaybetmemiş ciltlere uygulanan bir yöntemdir. Liposuction işleminin ardından boyun kısmındaki cilt, özel ipler kullanılarak kulak altından asılır. Bu işlemle birlikte, çene ucu protezi uygulamaları ve yağ enjeksiyonları yapılarak gençleştirme tamamlanabilir.
Yüz gerdirme, yüz germe ameliyatları, ameliyatsız yüz germe, endoskopik yüz germe, iple yüz germe, yüz germe estetiği, mini yüz germe, ultrasonik yüz germe, örümcek yüz germe, ultraskin yüz germe ve sıvı yüz germe hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.